come back to normal life

Droga powrotna. Czas do domu. To były najcudowniejsze dni, jakie udało mi się przeżyć od dłuższego czasu. Dni totalnego luzu i odpoczynku. Dni przepełnione miłością i bezinteresowną dobrocią. Momenty, jakich przez długi czas nie będę miała okazji doświadczyć. Mówi się, że świetnie się bawisz wtedy, kiedy nawet nie myślisz o tym, aby wyciągnąć telefon z torebki i zrobić zdjęcia. Ja, która zawsze biegam z aparatem jak opętana zrobiłam z 10 zdjęć, z czego 7 daniom, które ugotowałam  i Banderasowi.

Pomimo tego, że tęsknię, to nie chcę jeszcze wracać do domu. Totalnie tutaj odpoczęłam. Z dala od problemów, uczelni, pracy i innych obowiązków. Codzienne spacery, jedzenie tego, na co się ma ochotę i długie przemyślenia. Niby tylko 8 dni, a wystarczyły, abym spojrzała na wiele spraw z zupełnie nowej perspektywy. Cały czas się tego uczę i nad sobą pracuję. Utrzymanie odpowiedniej jakości relacji to jeden z tych celów, którego osiągnięcie nad wyraz dobrze mi wychodzi. Dopóki mi nic nie odwali, to mogę śmiało powiedzieć, że nauczyłam się dokonywać dobrych wyborów. Kiedy sama jestem szczęśliwsza to ludzie wokół mnie także się tacy stają. Bardzo przyjemna zależność.

Jeszcze kilkaset kilometrów do domu,  a ja już myślę o kolejnej podróży. Już za kilka dni znów wyjeżdżamy i to nakręca mnie do dodatkowego działania. Czeka mnie tydzień pełen pracy i ogarnięcia wszystkich spraw, które czekają na swoją kolej. Jednak pomimo obowiązków i niesprzyjającej pogody czuję, że mogę więcej. Mam ochotę spiąć dupę i zaskoczyć samą siebie. I to na każdym polu. Nie chcę zmarnować szans, które są w moim zasięgu. Jeśli ja ich nie wykorzystam, to zrobi to za mnie pełno innych osób. Na szczęście mam wokół siebie osoby, które napędzają mnie do realizacji tego, co uroi się w tej mojej rudej łepetynie. To one, po części, pomagają mi spełniać moje marzenia. Też Wam życzę posiadania takich ludzi jak najbliżej siebie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *